Cinema Outfit - The best film i have ever seen - Nerve ♥

Adrenalin je součástí každého života, někdo ho rád vyhledává a někdo se mu snaží vyhýbat, často se mu však nevyhneme. Já jsem ten typ člověka, co by byl rád za více adrenalinu v krvi a musím říct, že adrenalinu jsem měla plnou hlavu a celé tělo, když jsem poprvé viděla Nerve : Hra o život.
V tomto filmu je hlavní hrdinkou Venus (zkráceně Vee), která je pilná studentka čtvrtého ročníku.
Postupně se dozvídáme, že jí umřel bratr, proto nejde na svojí vysněnou vysokou školu, ale zůstává s matkou a také se dozvídáme o její lásce k fotografování a lásce k muži, který řekne její kamarádce, že není jeho typ. Toto odstartuje hádku s její nejlepší kamarádkou a dobrodružství začíná. Vee se přidá do hry Nerve a začne plnit úkoly.
První úkol je, že by měla políbit někoho divnýho a děvčata připravte se, protože právě nyní přijde na scénu ten nejvíc top herec pro tuhle roli a tímto herce nemůže být nikdo jiný než Dave Franco, známí také z filmu Podfukáři či Sousedi. Později uvidíte i tohoto krasavce jen ve spodním prádle, což si každá z nás vychutná. S ním Vee zažívá různá dobrodružství, které Vás občas donutí vyskočit ze sedačky. Jako například jízda na motorce poslepu. Ano samozřejmě se do sebe zamilují, ale nečekejte žádné klišé, protože vždycky přijde něco nečekaného, co Vás od romantického příběhu hodí do adrenalinu a do poslední chvíle nevíte, co máte čekat, je zde totiž tolik zvratů, že neodtrhnete oči od plátna.
Tento film má také druhý pohled a to je pohled na sociální sítě jako je facebook, instagram atd. Pomocí těchto sítí si o Vás totiž může cokoliv kdokoliv zjistit a toto přesně tato hra využívá. Spousta věcí z tohoto filmu je založená na pravdivých faktech. Například to, že využíváme jen 10% internetu, díky tomu také existuje Darknet (kam se jen tak nemůžete dostat a dějí se zde často nelegální činnosti).Můžete zde sledovat i jak je jednoduché někoho hacknout, dostat se mu na účet nebo někoho díky sociálním sítím ovládat. Což Vás dovede k tomu přemýšlet, jestli by tato hra Nerve, mohla existovat. Již nyní se lidé často schovávají za anonymi, aby dělali věci, které by sami za sebe nikdy neudělali.
Je tedy možné aby existovala hra , kde budou diváci (skrytí za anonym) a hráči, kteří by dostávala úkoly až za hranice možností, jako například střelit někoho? Podle mě ano, je to možné, pokud uvidíte tento film, tak Vám bude možné připadat všechno. Takže neváhejte a běžte na Nerve dokud je v kinech. Rozhodně nebudete litovat, protože každý si v tom najde kousek něčeho, co ho zaujme. Jako bonus je celý film doprovázen spoustou hudby, která tomu dodá šmrnc. (Např. Kamikaze, Somewhere to Run, Ride, Electric Love a spoustu dalších super písniček).
Já například jsem si říkala, že i přesto vše špatné, co se ve filmu odehrálo, bych si tu hru ráda zahrála. A co vy? Vaše Jeina
P.S. Trailer naleznete zde.


Šaty - Forever 21
                                                           Boty - CCC
                                                          Šátek - Lindex
                                                          Kabelka - Michael Kors
                                                          Silonky - Calzedonia
                                                          Mašlička do vlasů - Forever 21
                                                          Náhrdelník - Forever 21
                                                          Hodinky - Michael Kors

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.