Zoo Dvůr Králové a Safari

A je tu slíbený článek o ZOO Dvůr Králové, která mě totálně dostala. Tak krásně uspořádanou Zoo jsem dlouho neviděla. Tato zoo se zaměřuje vyloženě jen na Afriku a o to zajímavější je.
Krom toho, že si tuto zoo můžete projít pěšky a vyřádit se na různých atrakcích, dát si zmrzlinu a jiné občerstvení, tak právě v této zoo můžete naštívit i safari a máte na výběr dokonce i čím pojedete.
Můžete si zaplatit 200 Kč za vaše osobní auto a s ním ho projet, což se vyplatí pro čtyři osoby. V tu chvíli máte navíc i určitý konfort, že si safari můžete znovu projet nebo můžete zastavit, kde jen se vám zachce.
Druhá možnost je zaplatit si za osobu a projet safari vláčkem, ze kterého se dá fotit. Můžete si také půjčit Safari auto nebo potom, co projdete zoo nasednout do Safari autobusu avšak z něj už se fotí hůř, protože si nemůžete sesunout okýnko.
Safari má několik částí a z toho jedna vypadá jak z Jurského parku, kdy musíte projet nejdřív obrovskými kovovými dveřmi, a až se tyto dveře zavřou můžete projet dalšími. A co se v této nebezpečné kleci ukrývá? Tři úžasné lvice, které jsou Vám blízko jen na krok. Musíte obdivovat jejich krásu a zároveň máte strach z jejich obřích tlap. Ale i přesto to je nezkutečná nádhera a krásný zážitek, jen nechte okna zavřená. :D
Vaše Jeina
P.S. Na konci i video
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.