Nákupní městečko - Designer outlet Parndorf - Rakousko

Prázdniny máme v plném proudu a bohužel už i půlku za sebou, i když někteří z nás se možná již těší na nový začátek, co jim v září začne nebo někteří z nás mají díky práci pořád stejnou rutinu. Já patřím k těm studentům, co letos odmaturovali a v září je čeká nový začátek plný změn. Avšak toho z prázdnin mám ještě hodně před sebou. Vše se dozvíte vždy v čas, protože ráda píšu a točím. Avšak dnešní článek je o mé minulé sobotě.  Rozhodla jsem se Sobotu rozdělit na dvě části, takže dnes se dozvíte jen část první a na druhou si musíte počkat do zítra, nyní už nebudu napínat a povím Vám jak to všechno začalo.

V pátek na večer jsme se s mým přítelem vydali do Prahy, odkud jsme měli jet na Slovensko. Na Slovensku jsem již dvakrát byla a musím říct, že ho absolutně miluji. Na Slovensku se ukrývá plno krás. Avšak první den (což byla sobota) jsme na Slovensku nestrávili. V sobotu jsme se rozhodli, že pojedeme na výlet do Vídně, ale před tím se stavíme v Parndorfu na nákupy.
Já jsem milovnice outletů a nákupů. Neexistuje dovolená, kdy bych nenakupovala, jsem totální závislák a ráda objevuji nové obchody. V Miláně jsem myslela, že lepší outlet než Foxtown nenajdu, chyba lávky našla. Parndorf Vás totiž zaujme už na první pohled. Vypadá jako menší městečko, které je postaveno do kruhu s velkým obchodním domem na pravé straně. 


Parndorf se dá rozdělit totiž na tři části. První část jsou romantické domky, které na sebe navazují a zde můžete objevit značky modních návrhářů například : Gucci, Michael Kors, Dolce and Gabbana, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren a spousty dalších. Naleznete zde i obchodní řetězce jako je například Intimissimi. Podle mě si tam každý objeví to svoje. Já jsem zavítala do Intimissimi a koupila si tam krásné úžasné neonově růžové plavky Calzedonia. Intimissimi a Calzedonia patří totiž jedné společnosti, takže v outletech jsou vetšinou spojené. Už se nemohu dočkat, až se mnou plavky poletí na dovolenou. Dále jsem navštívila zmíněný Polo Ralph Lauren a koupila si svůj vysněný růžový svetr s modrým logem za totálně nízkou cenu. 


Krom toho jsme i my hladovci ochutnaly místní preclíky, které jste krom klasických slaných mohli ochutnat i namočené v čokoládě, obalené skořicí atd. A o pár hodin později jsme vyhládli znovu a já měla snad největší kus pizzy za celý svůj život. Vzhledem k tomu jakou lásku mám k nakupování, jsme v Parndorfu strávili více času než jsme mysleli (asi 5 hodin :D), tak jsme byli značně vyčerpaní a cestou do Vídně jsme usnuli, ale ještě předtím nás čekalo opravdu brutální vymotání z parkoviště, ale i tak to stálo za to. Určitě by se Vám tam líbilo stejně jako mě. Takže pokud budete mít možnost tak neváhejte a Parndorf navštivte. A třeba si pak udělejte výlet do romantické Vídně, ale o tom až zítra.
Vaše Jeina    

Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.