My Wishlist Urban Decay

Ahoj všichni dnes bych Vás ráda seznámila s mým Wishlistem, který se zaměřuje jen na značku Urban Decay. Asi se ptáte proč zrovna Urban Decay. Odpověď je však jednoduchá, Urban Decay totiž vypustili do světa svou novou kolekci rtěnek Vice lipstick, které tvoří 100 nových odstínů a k tomu je i 50 nových konturovacích tužek. Takže škála výběru je opravdu obrovská. A krom toho u této značky mám několik Must Have na léto, o kterých bych se s vámi ráda podělila.


 V této kolekci můžete objevit matné i třpytivé odstíny. Cena těchto rtěnek je 580 Kč, takže to nevidím, že si všechny své vysněné odstíny koupím hned najednou, ale number one pro mě je rozhodně odstín Big Bang. Ta mi prostě nedá spát, dokud jí nebudu mít doma. Byla to láska na první pohled.  Růžový odstín a spousta třpytek, připomínající hvězdy. to je prostě vražedná a žhavá kombinace.
U třpytek ještě zůstaneme, protože tady je úžasná Metal Glitter kolekce. Nabízí jak linky se třpytky tak i třpytky na oči, které jsou na letní párty to pravé. Takže pro mě Must Have na léto. Cena linek je u nás 600 Kč, glitry se dají zakoupit přes internet za 290 Kč.

Krásného líčení můžeme dosáhnout také pomocí skvělých stínu, které Urban Decay rozhodně má. Pigmentace stínů je skvělá a dokonce si můžete na stíny  koupit i skvělý obal, který však většinou seženete přes internet a cena je 245 Kč, pro někoho to může být za obal opravdu moc, ale ten design stojí za to.

A co by to bylo za léto bez make-upu s SPF 20, bez beached bronzeru a bez  rozjasňovače. Tyto věci si musím pořídit v nejbližší době, protože to je další  část mého Must Have na léto. Bronzer (Beached Bronze ) a make up,který je na způsob CC creamu (Urbana Decay Naked Skin one and done hybrid complexion perfector 990 Kč) je úplná klasika, kterou jistě znáte a můžete ji nalézt v prodejnách Sephora. 
Rozjasňovač je, ale má třešnička na dortu, kterou si budu muset objednat přes internet. Protože se v naší české kolekci nevyskytuje a cena je 730 Kč plus poštovné, popravdě nad ním budu ještě váhat i když je nádherný a navíc je i na tělo.

Stejně jako, když každý večer končíme odlíčení, já ukončím dnešní článek odličovacími ubrousky Urban Decay, které rozhodně chci vyzkoušet, protože do odličovacích ubrousků jsem blázen. Avšak cena těchto ubrousků je 480 Kč a dají se objednat přes sephora.com. Takže další věc, kterou si úplně nemohu slíbit.
A co vy ? Máte rádi značku Urban Decay? Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.