Jednoduchý outfit do horkého letního

Ahoj všichni !
Po dlouhé době jsem tady s článkem, který je opět o outfitu. Tentokrát je celý outfit velice jednoduchý. Jelikož tu máme léto tak je jasné, že všechny outfity jsou lehké a trochu kratší, aby nám nebylo vedro, a protože jsem si ještě nestihla koupit nové kraťasy či mé vysněné tříčtvrťáky, tak jsem se spolehla na klasické černé kraťasy, které jsem si minulý rok pořídila v TallyWeijl a opravdu nejsou ničím zvláštní, když jsi však trochu pohrajete s vrškem a doplňky, tak vypadají moc hezky.
Tenhle outfit jsem měla v Praze, když bylo zrovna opravdu velké vedro a tak jsem vzala trošku ouverside tričko, které je barevně velice výrazné. Je modré s květinami a líbí se mi jak se barvy slévají ze světle modré do tmavé. Místo klasických tílkových ramínek máte přidělané drobné zlaté řetízky, který tvoří i krásný doplněk tohoto trička.


A nyní už doplňky! Já doplňky absolutně miluji. Moje sbírka je obrovská a pořád se zvěčuje. Jsem hrozný shopaholic, který by se měl mírnit a to ve všech ohledech nakupování. Nakupuji oblečení, knihy, boty prostě vše ve velkém. U oblečení je horší, že je to vždycky otázka chvilkového stylu, který velice ráda měním, takže bych brzy měla vytřídit šatník a z třídění můžete čekat video, ale nyní zpět k věci.
 Výrazný prvek tohoto outfitu je určitě můj modrý náhrdelník, který jsem dostala k narozeninám od své nejlepší kamarádky Týnky, co k tomu říct, ona prostě ví jak na mě. Tento náhrdelník je z MOHITA a kombinace tmavého kovu s modrým je pro mě dech beroucí. Krom toho se náhrdelník skládá z několika obrazců, které díky střídání tmavé a světle modré opravdu hezky vyniknou. Protože je řetízek sám o sobě masivní, stačí k němu přidat jen jednoduché malé náušnice a je to to pravé.


Další doplněk jsou samozřejmě hodinky, bez kterých já nikdy nevycházím ven. Hodinky jsem si přivezla z Milána a ukrývají mnoho vzpomínek a jsou také mým nejcennějším doplňkem. Jsou značky Michael Kors a v Miláně tuto značku můžete v outletech koupit levněji než u nás.
A poslední co nám zbývá je kabelka a boty. Kabelka je značky Olympus, protože jsem si jí nedávno pořídila k mému novému Olympusu a musím říct, že je krásná a prostorná. Vejde se Vám tam fotoaparát, mobil i penízky. Kabelka je odstínu Just Nude a je kožená, takže se Vám jen tak neponičí. K této kabelce bylo opravdu jednoduché vybrat botky, ve stejné barvě mám totiž doma letní žabky se zlatými kamínky. Tyto žabky jsou speciální tím, že u kotníků máte rovný pas a dále máte prstýnek na palec, takže klasické žabky to nejsou. Nakonec už zbývají jen brýle, které jsou potřebné každý sluneční den.


Brýle Lindex
Náhrdelník Mohito
Tričko Primark
Hodinky Michael Kors
Kabelka Olympus
Kraťasy TallyWeijl
Botky Humanic

                          A co vy a doplňky? Máte je rádi? Jaký je Váš nejoblíbenější?
Vaše Jeina
 

Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.