Můj romantický kabátek

Ahoj všichni !Vítejte u nového outfitového článku!Jak jste si jistě všimli, všude po obchodech nám začínají sezonní slevy. A tyto sezonní slevy mi přivedly plno nových a krásných vysněných kousků do mého šatníku. Už na videu jste si mohli všimnout nádherné duhové Maxi sukně, pruhovaného trička s písmenem M a nyní bych Vám ráda ukázala můj nový a milovaný kabátek, který je v mé oblíbené pastelově růžové barvě. Krom barvy jsem se zamilovala i do růží, které se na kabátku ukrývají.

Na kabátku je také velice zajímavý střih. Krom toho, že střihem vytváří krásnou postavu, je velice lehký a jemný na dotyk. Navíc má i krátké rukávy takže můžete vytvářet zajímavé outfity pomocí rukávů. Pod kabátek můžete dát dlouhé rukávy či krátké.

Já zvolila krátké rukávy, aby nebyly vidět pod kabátkem. Tričko jsem také sehnala v Mohitu ve výprodeji. Zaujal mě tím, že na hrudníku má drobné korálky, které uprostřed nich tvoří nápis. Abych vše držela ve světlých barvách přidala jsem své oblíbené mléčné džíny, které jsou do proměnlivého počasí dokonalé. Toto léto můžete totiž čekat v minutě déšť a za dvě zase pařák.

Toto léto jsem měla v šatníku, ale jeden problém a to byly boty. Na toto léto jsem absolutně neměla žádné boty. Jen moje růžové Nike botasky, ale když je vedro tak je opravdu na noze nechcete. Proto jsem celý den v Praze trápila svého přítele při nákupu bot. Nakonec mi botky vybral on. Úžasně pohodlné hnědé boty značky Hilfiger. Jelikož je to mého přítele oblíbená značka tak mě jeho výběr obchodu nepřekvapil. Ale musím říct, že lepší boty na léto jsem ještě neměla. Žádné puchýře, bolesti nic.

Plusový bod získali i za to, že se hodí k mé Olympus tašce.

Krom toho, že přítel přistoupil na vybírání bot, přistoupil i na focení mých outfitů. Což je pro mě výhra, protože kdo ví líp co Vám sluší než Váš přítel.

Vaše Jeina

Mohito - tričko kabát

Tommy Hilfiger - boty

Zara - džíny

Michael Kors - hodinky

Olympus- Taška


Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.