Rainbow Run v UL

Ahoj všichni!
Přeji Vám hezké pondělí! Dnes si zavzpomínám na víkend a konkrétněji na sobotu, protože v sobotu se poprvé v Ústí nad Labem konal Rainbow Run. Světě div se já tam byla. Tentokrát jsem běžela se svojí kamarádkou Verunkou a vůbec jsem toho nelitovala. Tolik zábavy a barev to bylo prostě legendární.
Slíbila jsem Vám, že tento běh porovnám s během barvám neutečeš, který se konal v Praze v Bohnicích. Takže jdeme na to.

Bohužel co Vám neporovnám jsou ceny, protože na Barvám neutečeš jsem byla díky Daillystyle.cz zadarmo, takže cenu nevím a Rainbow Run jsem platila na poslední chvíli, takže za vyšší cenu. Každopádně výtěžek z obou akcí jde na dobrou věc. Výtěžek z Barvám neutečeš šel tento rok na Linku bezpečí zatímco Rainbow Run tento rok pomáhá jednotlivým rodinám , které sou vybrány v daném městě. S touto rodinou se pak na akci setkáte a uvidíte je i na stagy. Ústí pomohlo Toníčkovi splnit si jeho sen. Obojí je dost silná záležitost a myslím, že běhat za dobrou věc je paráda.
Za startovné pak na obouch akcí obdržíte balíček s tričkem, náramky, letáčky a na Rainbow Run byli dokonce i brýle a já mám růžové (což mi udělalo radost).Nyní už k programu. Pokud chcete běžet nádhernou trasu v přírodě a opravdu si chcete zaběhat, tak bežte na Barvám neutečeš, protože pouští běžce po skupinách, takže je větší prostor pro běh. Pokud však chcete zažít barevnou párty běžte na Rainbow Run. V Ústí totiž moc hezkých míst na běh není a kolikrát je v parku celkem dost rozdrolený asfalt, takže požitek z běhu není tak velký.
Musím však říct, že i tak si to užijete. Protože atmosféra je totálně skvělá. Na hlavním stanovišti máte obří stage od OČKA, kde pořád hraje DJ, večer pak přijel Majk Spirit. Takže paráda. Navíc byla brutální bitva kluci versus holky, což byl fakt mazec.
A co vy, běželi jste nějaký barevný běh?
Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.