Můj výlet do Hamleys v Praze

Ahoj všichni! Vítejte u nového článku.
Dnes bych Vám ráda povyprávěla o mé návštěvě Hamleys v Praze.
Bod číslo jedna : Tento výlet jsem podnikla s mojí sestrou, která se mi na týden vrátila z Anglie, kde momentálně pracuje jako AuPair. ( Doufám, že jí budu moct brzy navštívit)
Musím říct, že celý den jsme si užili. Byli jsme v obchodním domě Nový Smíchov, kde jsme navštívili NYX a knihkupectví. O kousek dál na Andělu jsme si dali výborný oběd v SushiTime, který absolutně miluji. Pro mě tam mají to nejlepší sushi v ČR. V SushiTime navíc ani nemusíte čekat, protože sushi je vždy čerstvě připravené v boxech takže si stačí jen vybrat dle své chuti. A pokud máte mlsný jazýček, tak po obědových hodinách si můžete nechat připravit i teplé sushi.
Po dobrém obědě jsme jeli zpět na Václavské náměstí a odtud jsme došli do skvělého dvoupatrového hračkářství Hamleys. Toto hračkářství je absolutně kouzelné. Mě osobně připomíná film Říše hraček, v tomto filmu si děti mohli také s hračky hrát už v obchodě, aby věděli zda je chtějí domů.


Hamleys je jedinečné už od začátku. Hned u dveří Vás vítá kouzelný medvídek s princeznou a když vejdete tak přímo uprostřed obchodu naleznete kolotoč a kolem máte srovnané lavičky a na každé lavičce je obří medvídek, který čeká na Vaše objetí. Blízko kolotoče vidíte hned skluzavku a ta vypadá jako had. V prvním patře máte i spoustu her. Můžete být závodníkem a zkusit si závodní dráhu s auty na dálkové ovládání nebo mrštně klikat na světla, která se zrovna rozsvítí při světelné hře. Myslí se tu také na holčičky, které mají v pravém rohu svůj Beauty koutek, kde si můžou nalakovat nehty. No sakra proč tohle nebylo, když jsem byla malá.


V tomto beuty koutku jsem si našla i já něco pro sebe, protože se tu v hračkářsvtí prodává kosmetika Bomb cosmetics, která je úchvatná. Základem této kosmetiky jsou voňavé bomby do koupele, které vypadají jak cupcaky. Dále pak mají vonné svíčky, mejdlíčka,krémy. Pokud chcete můžete si vybrat zabalený balíček, ve kterém se ukrývá pět skvělých produktů a cena se pohybuje okolo 300 Kč, což je opravdu skvělé. Každý tento balíček je na nějaké téma a já si vybrala Te AMOR a prostě paráda, ale o této kosmetice Vám povím více v jiném článku.
V beuty koutku se mi také stala vtipná věc. Přišla za mnou prodejní asistentka a řekla: ,, Mohu Vám s něčím poradit?". Já se zamyslela a odpověděla : ,, Asi né děkuji, už mám skoro vybráno." Slečna však měla otázku, která mě vyvedla z míry : ,, Pro koho nakupujete?". Já jsem jí však asi překvapila více, protože má odpověď byla : ..Pro sebe." Což slečnu vykolejilo a ukončilo náš rozhovor. No jo ve mě dřímá dítě.

V tomto obchodě si navíc můžete v druhém patře dát občerstvení, protože je zde výborná cukrárna, kde jsem měla výborný malinový cupcake a banánovo-jahodový shake. Výběr dobrůtek je obrovský, od bonbonů po čokolády, od lízátek po dortíky, zkrátka samé mňamky. Mnoho výrobků si můžete také koupit domů a smlsnout si na nich, třeba u dobré knížky.

Hamleys zkrátka ukrývá spoustu kouzel a krásných zážitků a myslím, že rozhodně nemusíte váhat s tím, zda-li tento obchod navštívit. Odpověď je samozřejmě ANO! A já Vám slibuji, že si to užijete.
Vaše Jeina

Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.