Jak se dá oslavit maturita - Barvám neutečeš

Ahoj všichni!
Přeji Vám krásné ráno, které už nemusím trávit ve škole. Konečně jsem s části volná a přichází čas se konečně opřít do článků a videi.
Odmaturovala jsem nakonec úspěšně, i když mě před maturitou srazila nemoc a já se tedy moc neučila, ale můžu říct už je to za mnou a na mojí nemilou školu můžu zapomenout.
Každopádně dněšní článek je o tom, co jsem prožila po maturitě. Když jsem v pátek věděla, že už to mám v kapse, začala jsem se těšit na běh, kterého jsem se zůčastnila díky Dailystyle.cz (kam přispívám svými beauty články). Samozřejmě to byla akce Barvám neutečes, kterou jste už mohli vidět na mém instagramu nebo Youtube kanálu.
Tento běh se běží v Bohnicích a výtěžek z tohoto běhu jde na dobrou věc. Běželo se 5km a na každém kilometru byla barevná zona, kde na vás házeli barevný škrob. Barevný škrob Vám tedy nemůže ublížit ani Vám nic zničit. Atmosféra celého běhu byla opravdu úžasná, bylo skvělé jak měli všichni oficiální trička. Navíc je krásné vidět, že tolik lidí se k sobě umí chovat ohleduplně a přátelsky. Pokud jste na takovém běhu byli, tak víte o čem mluvím. Kdyby tohle bylo každý týden tak určitě jdu, protože by mě běh tím více bavil. Příští rok jdu určitě znova a nejen na tento běh.
Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.