NYX v ČR

Ahoj všichni ! Vítejte u nového článku a tentokrát to bude o nové prodejně NYX, která mne absolutně dostala. V NYX objevíte široký sortiment všeho a to za skvělé ceny.

Slavnostního otevření jsem se zúčastnila již v pátek, protože jsem si naivně myslela, že lidé budou v práci, děvčata ve škole, ale nebylo tomu tak. Fronta se táhla až ke vchodu. Naštěstí jsem vyrazila z UL v čas a byla jsem v první části fronty. Takže čekání bylo hrozné, ale myslím, že sobota nejspíš nebyla o moc horší. NYX však počítal s návalem a tak bylo kolem nás spousty zaměstnanců, kteří se nám věnovali. Do obchodu se pouštělo po skupinách a byla zajištěná ochrana proti předbíhání. Ja jsem to velice ocenila, protože se na mě v obchodě každý nemačkal a zrychlila se tím i fronta u kasy. 
Poradci v NYX byli opravdu výteční. Jeden muž mi poradil s výběrem , konturovací paletky a tu paletku nyní opravdu miluji! Líbilo se mi, že byli na všechny kolem stejně milí a zvládali obsluhovat i více zákazníků najednou. 
Pro prvních 500 zákazníků byla navíc i připravena kosmetická taštička ve tvaru rtů a v ní jste mohli objevit tři kosmetické produkty. Velice mě překvapilo, že to byli oblíbené produkty, jejíž cenu odhaduji kolem 500 Kč ( asi i víc). Byla to absolutní bomba. Já jsem v taštičce objevila Lip cream odstín Zurich, zlaté stíny a Jumbo Eays Pencil a to nádherně modrou
Ten den jsem si velice užila, nakoupila jsem si výborné produkty (o kterých se dozvíte více v dalším článku). A do NYX jsem se tak moc zamilovala, že to zajisté nebyla má poslední návštěva. 

                                    
                                   
                                                        Můj outfit pro NYX den ❤️
           
                                     
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.