Lovely white

Ahoj všichni !
Vítejte po dlouhé době u nového článku, který tentokrát bude o mém bílém outfitu. Můj outfit je bílý, protože bílá je veselá barva plná klidu a klid už nyní konečně mám. Moje maturita je totiž úspěšně dokončena a tak už nikdy nemusím na gymnázium, které jsem zrovna v lásce neměla. Znáte to, zbytečně mnoho učení a ne vždy každého člověka ze školy máte v lásce. Střední škola je také velký žrout času, což znamená, že jsem nyní na chvílí volnější a plná chutě natáčet, psát a fotit.
Celý ten maturitní měsíc byl jedna velká pohroma. Nejvíc to schytal můj přítel. Musel chudák poslouchat moje hloupé poznámky, které začali tím, že to neudělám a nic neumím, pak přešli na to, že kvůli maturitě jsem tlustá a hnusná, krom toho jsem poslední zkouškový týden onemocněla a bylo mi opravdu zle, takže poslouchal, že umírám. No jo občas mě můj ženský půd žene k přehánění všeho.
A proto, když trochu vylezlo sluníčko, vytáhla jsem své nové bílé džíny (jsou tedy spíš mléčně bíle) a k tomu dala bílou halenku s krásnou krajkou. Nezapomněla jsem ani na bílé sako, které má při zkoumání detailu nádhernou výšivku. A protože je celý outfit do bíla, mohla jsem si dovolit outfit rozbít pastelově růžovou kabelkou, kterou prostě miluji. Od doby kdy jsem si koupila hodinky, které mi podle mě nosí štěstí, je nosím pořád, takže ani tentokrát nechybí. A nakonec samozřejmě boty na podpatku, protože můj růst se zasekl na bodě mrazu a k bílím džínům neuškodí být vyšší.
A co vy? Máte rádi bílé oblečení?
Mějte Vám krásné dny    
Vaše Jeina

Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.