Maturitní ples aneb One Day of Princess

Ahoj všichni !
Přeji Vám krásný nedělní večer. V tuto chvíli dávám pauzu mé přípravě k maturitě a jsem tu s novým článkem, který jsem Vám včera večer slíbila. Takže dnes všichni víte o co jde. Euforicky si zavzpomínám na svůj Maturitní Ples. Takže dnes bude v článku hlavně velká suma fotografií a k tomu tři videa. Jen jedno je však mým dílem. Konec klábosení a jdeme na to.


Psalo se 11.března a ten den neznamenal jenom, že nemusím do školy. Ten den byl maturitní ples Gymnázia Dr. Václava Šmejkala v ÚL. Konal se samozřejmně v Kulturním domě a měl to být den dvouch tříd a v jedné z nich už čtvrtým rokem studuji i já. Narozdíl od ostatních děvčat jsem šaty řešila až na poslední chvíli, tedy tři týdny předem. Původně jsem si šaty chtěla přivést z Milána, ale jak víte přivezla jsem si úplně jiné věci, které nepoužiji jen na jednu noc. A tak můj zachránce byl z Prahy. Šaty jsem měla půjčené ze salonu ŠatyGoHome. Vybrala jsem si šaty Miami Green Princess, o kterých mi má asistenka řekla, že jsou s největší sukní, kterou v plesovém patře nabízí. Původně jsem zamýšlela být růžová jak cukrová vata, ale myslím, že tato volba byla rozhodně lepší.


Jak vlastně celý ten den a ty přípravy probíhaly, víte nejspíš už z vlogu. Který jsem včera nahrála na svůj Youtube Channel. 


Pokud si raději počtete tak letem světem Vám povím přípravy. Vstavala jsem okolo osmé ráno, abych vyvěsila šaty, které mi firma přivezla domů, a protože je pro mne snídaně základ, tak jsem se se svým přítelem sešla vee městě a šli jsme na trochu prasáckou snídani do Mc Donald, ale upřímně syrové tousty tam jsou prostě bomba a k tomu jablečný džus, to nemá chybu. Avšak místo jablečného jsem dostala pomerančový, ale i tak jednou za čas nevadí. 
Pak jsem šla do kulturního domu, společně s ostatními, připravovat vše na večer. 
Ve 12 hodin na mě čekala má úžasná kadeřnice, která provedla úžasný výkon na mě i mé mamince. Po make-up artistce jsem se nescháněla, protože si vystačím sama, aby ne když už mám za sebou nějakou tu praxi. Byla by to trochu ostuda.
Před vypuštěním hostů do sálu jsme měli zkoušku choeografie, kterou nám vytvořil úžasný trenér Pepa Baláž.
Za hodinku už jsem vítala rodinu, přátelé a mojí drahou polovinu v sále a pak vše začlo.
Každá třída měla své maturitní video a nyní Vám ho s radostí ukážu.
 

Ano, vlogovala jsem i ve videu :D.
Po videu přišlo naše výborné taneční vystoupení. Které jsme si všichni moc užili. Toto vystoupení se opakovalo i před odšerpování ve společenských šatech.Pak nastalo tedy převlékání a pocit, že každá dívka je ten večer krásná, vyjímečná, zkrátka jako princezna. Šerpu jsem si vzala s úsměvem a radostí, protože jsem cítila, že už se blíží konec střední školy. 


Po dlouhém přemlouvání jsem dokonce dokázala nemožné a svého přítele jsem donutila tančit, což dodalu večeru tak zvanou třešničku na dortu.


Pokud chcete vidět setřih z našeho plesu klikněte sem. 
A to by mělo být všechno. Pokud Vás ještě něco zajímá pište mi do komentářu nebo na ask. Pokud se chcete podělit i o vaše zážitky z plesu budu velice ráda.
Mějte se krásně Vaše Jeina.
  

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.