My lovely Backstage

Ahojky!
Vítám Vás u nového článku! Dnes je sobota ráno a proč Vám hned nedodat ranní příval pozitivní energie. Tuto energii mám díky Backstage (tedy Škole stylu), kde jsem se již po druhé zúčastnila workshopu modního blogování.
Má první návštěva se stala i láskou na první pohled. Poprvé jsem v Backtage byla na kurzu stylingu, který je akreditovaný ministerstvem školství a po prvé za dlouhou dobu jsem se opět v něčem našla. Bylo jeden z nejúžasnějších kurzů, co jsem kdy absolvovala a také můj částečně splněný sen, ale o tom až v příštím článku.
Dnes je to o Workshopu s Ejvi Freedom! Kurzu jsem se zúčastnila o víkendu (12-13.3). Bylo to hned po mém maturitním plese a já se už nemohla dočkat, ale co si budeme vykládat.... Když jdete spát ve tři ráno vstává se Vám z těžka v 7.30. Avšak jsem se nechtěla zahanbit a dobře vypadat, tak jsem přece jen po pátém posunutí budíku vstala. Díky bohu, že o vlasy jsem se starat nemusela. Má skvělá kadeřnice můj účes tak skvěle zafixovala, že ještě držel druhý den.
Vlakem jsem jela v 9.13 z UL, samozřejmě pět minut zpoždění, ale i tak mi čas vyšel a přišla jsem v čas. Dokonce deset minut před.
V 11 hodin nás Ejvi uvítala a pověděla nám, co nás čeká. Já se stejným programem počítala, Ejvi mě také varovala předem, že se nic nemění, ale i tak byl pro mě workshop jiný. Poprvé jsem šla na workshop s otázkou, zda si mám či nemám založit blog. Nyní jsem šla s přesným seznamem, co chci zlepšit, vědět nebo změnit a najít se. Myslím, že sem všechny odpovědi získala a teď je jen převést do praxe.
Tento workshop byl také jiný v tom, že jsme měli k dispozici nejen olympus pen na praxi, ale i Míšu od olympusu, která nám byla k dispozici. Také skripta byla nová a obsáhlejší.
Celý workshop se táhl v dobré náladě a vše bylo zábavné teorie i praxe. Večer jsme měli i přednášku od úžasné lifestylové bloggerky Terezy (Tereza in Oslo), která je  i zakladatelka Elite Bloggers. Takže krom povídání o blogu, jsme měli i povídání o této skvělé firmě pro bloggerky.
Druhý den se táhl v praxi focení outfitů a focení flatlay.
Outfit se mi sice nepovedl, ta jako poprvé, ale za to flatlay (poprvé v životě) se povedl. Takže jsem si tím řekla, že na to mám. Vše chce jen čas, trénink a být přítel s foťákem.Alenka můj flatlay nazvala "Bolavé zuby", protože je prý tak sladký a tak růžový, že z toho až bolí zuby.
Pokud se chcete přihlásit nebo vás zajímá více info o kurzu, mrkněte sem. Plus ještě než vyjde mé video, tak se můžete podívat na video vlog Ejvi Fredom, který naleznete zde .
A ode mne tady zatím máte pár foteček, které mám díky škole stylu.
Přeji Vám krásný den ! A zase příště u nového článku.

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.