My Valentine Day

Přeji krásný večer!

Konečně Vám píšu z domova. Právě jsem se vrátila z nádherného Milána ( o kterém Vám ještě spoustu věcí povím), ale to až v jiném článku. 
Tento článek je o mém historicky prvním VALENTÝNU!
Já nevím jak vy, ale já se každý Valentýn dívala na film "Můj svatý Valentýn" (jak překvapující) a doufala, že jednou prožiju Valentýn jako ve filmu. Chtěla jsem být políbena na letišti, stejně tak jako líbal Ashton Kutcher svou lásku. Přála si získat obřího mevěda od svalovce jako byl Taylor Lautner. Je toho milion, ale hlavně milovat a být milován.
A gualá tento rok mi moje drahá polovička toto přání splnila. 
Čekala jsem před obchodním centrem v UL se skromným dárkem , který se sládal z rostomilé mini Nutely, pralinek v srdcovém tubusu Mickey+Miney, BMW červeného obalu na iPhone, lízátek ve tvaru srdce  a malého polštářkového srdíčka. Občas se mi stane, že přijdu pozdě, jako třeba v tento den ( co na to říct, to parkování je hnus), ale naštěstí tam můj muž ještě nebyl. Doběhla jsem, popadla dech, a když jsem chtěla nadávat na parkovaní, tak jsem viděla mého přítele s pugetem bílých růží, ale hlavně s nejsladším úsměvem co znám. Když ke mně přišel a políbil mě, podlomili se mi kolena, jako by to bylo prvně. Předal mi růže a já cítila slzy štěstí ve svých očí. 
Krom toho jsem dostala růžové čokoládové pralinky, které vypadají jako cupcaky a čokoládové lízátko ve tvaru medvídka, který drží srdíčko. Bylo to tak roztomilé, on mě prostě dokonale zná. 
Je to ten nejhodnější kluk na světě. Každým dnem přemýšlím, jak se mu za to vše odvděčit a tentokrát nemyslím za ty dárky, ale za tu lásku, něhu, hýčkaní, za to že mě umí rozesmát. V mých očích je bezchybný. Přála bych každé ženě, aby byla milována. To je tak krásný pocit a ještě hezčí, když i vy milujete. Souznění dvouch osob je to nejvzácnější, co můžeme mít. Nezáleží na penězích, dárcích nebo na tom kde žijeme. Záleží na tom jací jsme. Pro mě neexistuje lepší, hodnější ani vtipnější muž, než je můj Pepa. V tuto chvíli důležitý hráč mého života a já mu za to děkuji.
A co vy a vaše lásky? Láska není jednoduchá, že? Trpíme kvůli ní, hledáme jí dlouhou dobu, ale přece i tak stojí za to! 
Vaše Mar-Jein    

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.