BD - Bad day

Znáte ten pocit, že se Vám hroutí svět a nic se Vám nedaří? 

Já ano. V poslední době se cítím, jak kdyby mne přejížděl vlak. Znovu a znovu.
Včera večer jsem viděla nádherný film na motiv knihy od Johna Greena Papírová města. Tenhle spisovatel je úžasný tím, že je realista. Jeho příběhy se stát mohou. Na konci , když je konečně Marlot (hlavní hrdinka) objevená Quentinem (hlavní hrdina) a on jí vyzná konečně lásku , tak mu Marlot oznámí, že jí milovat nemůže a v podstatě ho ona nemiluje. Často se také mluví o přetvářce a předsudkách, které v poslední době trápí i mě. 
Nejsem ten druh dívky, co vydrží vše. Často tedy slychávám, že si všechno moc beru. To však není pravda. Pokud je pro nás něco důležité, tak tato věta neznamená nic. Nejhorší na tom všem je, že smůla nikdy nechodí sama. V tuto chvíli jí prosím, aby ode mne rychle utekla. 
Tentokrát začala vysvědčením, to vedlo k přednášce o lepších známkách. Dále se to táhlo přes nadávky a pomluvy, hádky doma, přemýšlení co se mnou bude a pochybováním o sobě. Momentálně se navíc blíží odlet mé sestry do Anglie a stesk přichází už s pomyšlením na to. V tu chvílí mne zlomí klidně i to , že se mi rozbila nabíječka, vymazal se mi program na úpravu videí, videa se smazala. Také taťka byl v nemocnici. Je to k zblaznění. Pak přišel pocit prázdnoty a je vykonáno. Totální destrukce zahájená. 
Ale víte co ? Ještě před chvíli jsem se cítila jako budiž k ničemu a teď přemýšlím nad tím, že smůlu si děláme sami. Čím víc se jí bojíme, tím víc tu je. Jestli si máte s kým promluvit, komu napsat tak to udělejte, je to nejlepší úleva. A lidé Vám mohou pomoci. Není težké mít den blbec, je težké mít krásný den a já si myslím, že krásné dny si zaslouží každý z nás. Tak pojďte se mnou začít krásné dny. Začneme už zítra. 
Vaše Mar-Jein 


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.