Second Memories

3.ledna

Vítejte  u opožděného Čl. ze souboru MMRS.
3. ledna jsem měla velmi krušný den. Spoustu jsem toho zažila, tak začneme hezky od začátku.
Jelikož byly ještě prázdniny, tak jsem si přispala. Takže můj budík byl nařízen okolo 10:30. Začala jsem hezky snídaní, dále jsem vyfotila pár fotek na blog, na které se můžete těšit v brzké době.  A pak už jsem jela do Prahy. Na nádraží v Ústí nad Labem na mě čekala moje kamarádka Kristýna. Moc jsem se na ní těšila jelikož se nevídáme tolikrát měsíčně ,protože K. studuje v Praze a tak nemá moc času. Tak si každý společný čas velice užíváme.
V Praze jsme se zastavily v Mc café, kde jsem si dala výborné makronky společně s Lattem ve kterém byly sněhové pusinky.
Jelikož byla zima, tak jsme po kávě, šly hned do metra. Kristýna jela na kolej a já jsem jela do Poletimu na trénink.
Můj trénink byl báječný. Místo klasické rozcvičky jsme zvolili létající jógu. Naučila jsem se spoustu nových věcí a těším se až je budu někdy moct ukázat na soutěži.
Na fotce můžete vidět mojí novou soupravu značky Nike, o které se více dozvíte ve Fashion článku na téma sportovní oblečení.
V Poletimu jsem byla až do večera a moc jsem si ten večer užila.
A nakonec bych Vám ráda představila outfit, který mě doprovázel celý den.

Na fotce mám beranici značky Primark. Tato beranice je velice příjemná na dotek a je v neutrální černé barvě. A protože mám ráda kontrast, zvolila jsem bílou košili opět značky Primark a přes tuto košili jsem přehodila světlehnědou vestičku, která je zepředu pošitá bílým kožíškem. K tomu jsem přidala světlé džíny značky Pull&Bear. Dále mé oblíbené kozačky se zlatým podpatkem značky Baťa. A černou kabelku značky Reserved. Doplňky jsem zvolila velice jednoduché. Set z Klenotů Aurum, který jsem dostala k 18 narozeninám, stejně tak jako můj náramek značky Pandora, který jsem ani tentokrát nezapomněla.
A to je pro tento článek vše. Mějte se krásně !
Yours JM
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.