Happy winter

Přeji Vám krásné sobotní odpoledne! :)

Začalo nám zase sněžit, a tak jsem zvolila teplý svetr. Tento svetr je nejen kouzelný pestrou barvou, ale také tím, že je vinted. Objevila ho má sestřička, která velmi ráda hledá poklady v second handech. Její oblíbený second hand Bobiny, odkud je tento svetr, se nachází v Praze na Florenci a je to jen minutka od našeho milovaného studia Poletime. 
Mám velmi ráda kombinaci svetru a košile, a proto jsem tuto kombinaci ani tentokrát nevynechala, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak jsem outfit oživila výrazným náhrdelníkem., což je pro mě typické. Spodní část jsem nechala jednoduchou - černé kalhoty a mušketýrky. Světle tyrkysovou kabelku jsem sladila se svými nehty, což dodalo outfit šmrnc.


 

 

 


 

 


Svetr - New Look (Bobiny)
Košile - Topshop
Kalhoty - Calzedonia
Boty - CCC
Kabelka - Mohito
Náhrdelník - I amShare:

2 komentářů

 1. První a poslední fotka :O nemá to chybu :) Mohu se zeptat, kdo tě fotí? Jinak za mě skvělý outfit. Moc se i líbí, více než předchozí, ale byla mi asi zima, takže do zimy pro mě ne :)
  Verča L.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky velice ráda odpovím :) fotí mě Owl Art
  odkaz zde https://www.facebook.com/Owl-Art-502958206472225/?fref=ts a kdyby mne fotil někdo jiný určitě pod článek napíšu kdo
  a děkuji za pochvalu outfitu si moc milá
  a určitě to chce pře outfit bundičku

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.