Memories

7.ledna Čt

Ahoj vítejte u dnešního článku! 
Dnešní  článek je opět  z cyklu vzpomínky. Ve čtvrtek se to hodně odehrálo a všechno bych Vám ráda sdělila. Začneme tím, že bez snídaně neudělám ani krok. Jako každý můj všední den si dělám svoji oblíbenou ovesnou kaši do které ráda přidávám ovoce ,tentokrát to byl banán který mám velice ráda a v brzké době vám dám na ní recept. Po snídani se musím zkulturnit, což mi trvá něco kolem 45 minut. Takže i se snídaní potřebuji hodinu před odjezdem vstávát, což je můj každodenní boj (určitě to znáte). Dal jsem musela do mé školy (chodím na gymnázium v UL a upřímně to je děs, ještě že brzy maturuji). Mojí školu nazývám každodenním týracím procesem, ale naštěstí tento proces zažívají i mé kamarádky, se kterými je legrace a každy  den se těším i na přítele. Takže když si odmyslíte ty těžké předměty a nekonečné hodiny tak se to docela dá zvládnout. 
(Řetízek Mohito, košile Reserved, kožíšek Pepe Jeans)

Po škole jsem si udělala radost a šla jsem ke své oblíbené nehtařce v Ústí. Je skvěle kreativní, přijdu k ní s nějakým nápadem (jako například jen s barvou a tu mi občas vybírá přítel) a ona z něho vytvoří dokonalé dílo. Však Posuďte Sami! 
A po nehtech jsem jela do Prahy do Poletimu, kde mne čekal můj oblíbený trénink Poledancu s trenérkou Jančou Loukotovou. Chodím do tzv. "Juniorek" + soukromé lekce. Ale každý čtvrtek mám juniorky. Se mnou na pole chodí úžasná děvčata, která už Poledance dělají déle, ale už je docela doháním. A tentokrát byl tento trénink krásný pro mne i tím, že má trenérka Janča řekla, že je na mne pyšná. Věřte mi, že když je na vás trenér hrdý, tak je to úžasný pocit k nezaplacení. 
(Nike souprava)
Po tréninku jsem se odměnila ve Florentinu sushim , které tak moc zbožňuji. A k tomu jsem přidala úžasný jasmínový čaj. Je vynikající a už dochucený a chlazený. Prostě výborné. Skvělé jak má být.

Jsem velice vděčná, že je SushiTime tak blízko Poletimu. Lepší večeře snad není. 
A co může byt k sushi lepší než dobrá kniha, která zkrátí čas ve vlaku. A myslím, že kniha Já Jutůber (kterou už mám skoro přečtenou ) mi zakončila krásný den.

A co vy a vaše dny? Máte svou oblíbenou činnost ? Doufám, že ano. Hlavně si život užívejte a nenechte si ho něčím otrávit. 

Mějte se krásně ❤️
Vaše Mar-Jein


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.