Memories

Ahoj vítejte u mého víkendového článku !

Dnes čekejte tři články. Opožděný pátek, Pracovní sobotu a Dnešní neděli. A pokud plán půjde dobře, tak dnes večer přilétne na blog i bonus. Ale teď konec řečí a jdeme na ten pátek!!
8.ledna Pá
V pátek jsem musela za prvé přetrpět školu a tentokrát to vůbec nebylo jednoduché. Měla jsem se stavit ve škole u jedné z mých učitelek a co si budeme povídat zrovna z téhle mám největší strach. Celý den jsem za ní chodila do kabinetu a na konec jsem zjistila, že už je dávno pryč. Takže nejhorší je, že tento utýraný pocit budu mít ještě v pondělí a jako bonus to je zrovna na moje narozeniny. Takže jupí co víc si přát. 
Ale celý den nebyl tak hrozný. Po škole jsem měla v 15:30 posezení s mými oblíbenými "zákaznicemi" (spíš kamarádky). Učila jsem je nový způsob líčení očí. A toto sezení bylo tentokrat speciální tím, že se k nám přidala moje úžasná kamarádka Minie ( dcera hlavní pořadatelky sezení). A Minie byla i moje trenérka tanečního stylu show dance. A já jí prostě zbožňuji. Už rok děla Au-pair v Chichagu v USA. Takže jsem byla šťastná, že jí konečně vidím. ( můžete se těšit na článek, kde Minie vyzpovídám)
A páteční večer jsem zakončila v kině s mým přítelem. Přítel vybral film Osm hrozných. Pokud jste na krváky tak se Vám tento film bude líbit. Pokud máte slabší žaludek, tak raději zvolte jiný film, protože tady by jste trpěli hodně dlouho. Já například proti krvákům nic nemám, ale jednu lehtivou a podle mne nechutnou scénu, jsem tedy vážně nezvládla. Šlo o scénu kdy jeden ze zabijákú nechal člověka jít nahého krutou zimou, dokud neprosil o deku. Deku mu slíbil pod podmínkou, že se k němu bude nahý plazit po zemi a pak mu vyhoví. Domyslete si jak, protože Vám tu nechutnost psát nechci. 
Takže co Vám budu povídat žádná páteční romantika to nebyla. 
A co Váš pátek ? Pište, pište! Jsem tu pro vás.
Vaše Mar-Jein

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.