Memories

Ahoj vítejte U dnešního rychlo článku. Omlouvám se ,že jsem včera žádný článek nenapsala, ale protože začala škola nic zajímavého se nedělo. Spíš jsem byla jen hotová z toho, že ve škole máme plno učení. A nevím kam dřív skočit. Ale nevzdávám se své zábavy blogu, tance, natáčení a vycházek. Ale musím se s vámi podělit o to co mi dnes udělalo radost. Dnes jsem si konečně sehnala knihu já YouTuber. Tuto knihu už sháním od listopadu nebyla nikde k dostání a teď jí konečně mám. Pokaždé když jsem jí sháněla tato knížka byla vyprodaná, ale tentokrát jsem měla štěstí a měli poslední vydání ve výloze a v obchodě byla velice milá paní ,která mi knihu z výlohy prodala. 


A kromě toho jsem pro vás dnes natáčela Haul. Který jsme dělali na dvakrát , pomáhal mi moje sestra a není to vůbec taková brnkačka , jak jsme si myslely. Po asi tříhodinové natáčení jsme zjistily, že možná je lepší točit přes den. Ale myslím že některé scény se nám povedly a budou použitelné. Takže v nejbližší době se můžete těšit na Haul. A myslím ,že se můžete i těšit na nepovedené scény z Haulu. A věřte mi ,že jsou velice úsměvná. 

Ráda bych dnešní článek ukončila citací z knihy já YouTuber, která zní: " Videa pětadvacetiletého Švéda známého jako PewDiePie na YouTube pokořila v roce 2015 hranici 10 000 000 000 přehrávání to se zatím nikomu dalšímu nepodařilo."  Vidíte možné je vše. Splňte si i vy svoje sny a já se budu snažit splnit si je také a díky Vám se mi to může i podařit. Takže pokud čtete mé články tak vám děkuji. Mějte se krásně ! PaTags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.